PERSONEL

RENATA RUCIŃSKA – Dyrektor tel. 91 573 50 10 wewn. 11

IRENA SIERACKA – Główny Księgowy  tel. 91 573 50 10 wewn. 14

KATARZYNA LEŚ – Księgowy tel.91 573 50 10 wewn. 13

ALEKSANDRA WIŚNIEWIECKA – Kierownik Administracyjno-Gospodarczy tel. 91 573 50 10 wewn. 12

BARBARA STARZYŃSKA – Starszy specjalista do spraw żywienia, BHP i PPOŻ tel. 91 573 50 10 wewn. 20

KAROLINA KWIATKOWSKA – Starszy referent ds. administracyjnych tel. 91 573 50 10 wewn. 10

OPIEKUNKI DZIECIĘCE

Os. Zachód A4,
Tel. 573 50 10

skrzat

Grupa Skrzaty: nr wewn. 15

KWIATKOWSKA JOANNA – Starszy Opiekun -Grupowa
OLEJNIK JOLANTA – Starsza Opiekunka
MURAWA ANNA – Starszy Opiekun
MROZEK JUSTYNA – Starszy Opiekun

jezyk

Grupa Jeżyki: nr wewn. 16

RZĄB ANNA  – Starszy Opiekun – Grupowa
OPAŁKA MAGALENA – Młodszy Opiekun
WÓJCIK SYLWIA – Opiekun
WILK BARBARA – Starsza Pielęgniarka

smerf

Grupa Smerfy: nr. wewn. 17

BARTKOWIAK WŁADYSŁAWA – Starszy Opiekun – Grupowa
POZIEMSKA GRAŻYNA  – Starszy Opiekun
KRZYŻAŃSKA ANNA – Starszy Opiekun
MAZUREK AGNIESZKA – Młodszy Opiekun

smerf

Grupa Smerfy: nr. wewn. 17

BARTKOWIAK WŁADYSŁAWA – Starszy Opiekun – GrupowA
POZIEMSKA GRAŻYNA – Starszy Opiekun
KRZYŻAŃSKA ANNA – Starszy Opiekun
MAZUREK AGNIESZKA – Młodszy Opiekun

ul. Krasińskiego 5
Tel. 577 57 34

pszczolki

Grupa Pszczółki: nr wewn. 22

PAŃCZYK JOANNA– Starsza Pielęgniarka -Grupowa
KOBIELA EWA – Starszy Opiekun
BALCERAK MICHALINA – Młodszy Opiekun
FRANCUZIK KAMILA – Młodszy Opiekun 

motylki

Grupa Motylki: nr wewn. 24

SZYŁEJKO IWONA – Starszy Opiekun
LEWKOWICZ AGNIESZKA – Straszy Opiekun
WALISIŃSKA ANETA – Starszy Opiekun
PAŃCZYK MARTYNA – Opiekun

biedronki

Grupa Biedronki: nr. wewn. 21

JACEWICZ GABRIELA – Starszy Opiekun
JUCHNIEWICZ KRYSTYNA – Straszy Opiekun
SZYMANIAK MAŁGORZATA – Starszy Opiekun
KOWALSKA BOGUSŁAWA – Starszy Opiekun

promyki

Grupa Promyki: nr. wewn. 25

GIERA MAŁGORZATA – Starszy Opiekun – Grupowa
MAZUR MONIKA – Opiekun
WYCHOWAŁEK KINGA – Opiekun
LEŚNIEWSKA JULIA – Młodszy Opiekun

PRACOWNICY OBSŁUGI

Os. Zachód A4

SYLWIA JANECZEK– Starszy Intendent tel. tel. 91 573 50 10 wewn. 20

RUCIŃSKA DOROTA – Starszy Kucharz
WASILEWSKA ANNA – Starszy Kucharz 
KOZŁOWASKA AGNIESZKA – Rob. gospodarczy 
KUJAWSKA EWA – Rob. Gospodarczy
LEŚ MICHAŁ –  Konserwator

ul. Krasińskiego 5

RENATA KRUSZCZAK – Starszy intendent tel. 91 577 57 34 wewn. 23

JANASIK MAŁGORZATA – Starszy Kucharz
ANITA POCIECHA – Kucharz
MÓJTA KATARZYNA – Pomoc kuchenna 
SAWIŃŚKA HELENA – Rob. Gospodarczy
PIWONI JOLANTA – Rob. gospodarczy