ALEKSANDRA WIŚNIEWIECKA – DYREKTOR 91 573 50 10 wewn. 11
IRENA SIERACKA – Główny Księgowy tel. 91 573 50 10 wewn. 12
KATARZYNA LEŚ – Księgowy tel.91 573 50 10 wewn. 13
SYLWIA JANECZEK – Kierownik administracyjno-gospodarczy tel. 91 573 50 10 wewn. 14
BARBARA STARZYŃSKA – Starszy specjalista do spraw żywienia, BHP i PPOŻ tel. 91 573 50 10 wewn. 20
KATARZYNA PRZYBYLSKA-BIEGUS – Referent ds. administracyjnych tel. 91 573 50 10 wewn. 10
OPIEKUNKI DZIECIĘCE
Os. Zachód A4,
Tel. 573 50 10
Grupa Skrzaty: nr wewn. 15
WŁADYSŁAWA BARTKOWIAK – Starszy Opiekun -Grupowa
POZIEMSKA GRAŻYNA – Starszy Opiekun
MAZUREK AGNIESZKA – Młodszy Opiekun
SPIŻEWSKA KINGA – Młodszy Opiekun
Grupa Jeżyki: nr wewn. 16
KWIATKOWSKA JOANNA – Starszy Opiekun – Grupowa
OLEJNIK JOLANTA – Starszy Opiekun
MURAWA ANNA – Starszy Opiekun
SZYMANIAK MAŁGORZATA – Starszy Opiekun
Grupa Smerfy: nr. wewn. 17
RZĄB ANNA – Starszy Opiekun – Grupowa
OPAŁKA MAGDALENA – Młodszy Opiekun
WÓJCIK SYLWIA – Opiekun
PAŃCZYK MARTYNA – Opiekun
ul. Krasińskiego 5
Tel. 577 57 34
Grupa Pszczółki: nr wewn. 22
GIERA MAŁGORZATA – Starszy Opiekun – Grupowa
MAZUR MONIKA – Opiekun
WYCHOWAŁEK KINGA – Opiekun
MIKOŁAJCZYK MAGDALENA – Opiekun
Grupa Motylki: nr wewn. 24
JACEWICZ GABRIELA – Starszy Opiekun – Grupowa
JUCHNIEWICZ KRYSTYNA – Straszy Opiekun
KOWALSKA BOGUSŁAWA – Starszy Opiekun
JOANNA NOWOSADOWSKA – Starszy Opiekun
Grupa Biedronki: nr. wewn. 21
SZYŁEJKO IWONA – Starszy Opiekun
LEWKOWICZ AGNIESZKA – Starszy Opiekun
WALISIŃSKA ANETA – Starszy Opiekun
SMEJDA MAŁGORZATA – Młodszy Opiekun
Grupa Promyki: nr. wewn. 25
PAŃCZYK JOANNA – Starsza Pielęgniarka – Grupowa
KOBIELA EWA – Starszy Opiekun
SAMSON MARTA – Młodszy Opiekun
BALCERAK MICHALINA – Młodszy Opiekun
PRACOWNICY OBSŁUGI
Os. Zachód A4
MONIKA FADECKA– Intendent tel. tel. 91 573 50 10 wewn. 20
RUCIŃSKA DOROTA – Starszy Kucharz
WASILEWSKA ANNA – Starszy Kucharz
KOZŁOWASKA AGNIESZKA – Rob. gospodarczy
KUJAWSKA EWA – Rob. Gospodarczy
LEŚ MICHAŁ – Konserwator
ul. Krasińskiego 5
RENATA KRUSZCZAK – Starszy intendent tel. 91 577 57 34 wewn. 23
JANASIK MAŁGORZATA – Starszy Kucharz ANITA WOŹNIAK – Kucharz MÓJTA KATARZYNA – Pomoc kuchenna SAWIŃŚKA HELENA – Rob. Gospodarczy PIWONI JOLANTA – Rob. gospodarczy |